Menu

TikTok, Apple Music, Spotify ve Amazon Music Entegrasyonunu Duyurdu

TikTok, Müzik Uygulamasına Ekle Özelliğini Kullanıma Sundu

admin 2 haftaönce 0

TikTok tarafından Apple Music, Spotify ve Amazon Music ile derin entegrasyon sunan yeni bir özellik kullanıma sunuldu. Artık “Müzik Uygulamasına Ekle (Add to Music App)” özelliği ile TikTok’taki müziklerin direkt cihazınızdaki müzik kitaplığına basitçe kaydedilmesi mümkün olacak.

TikTok, tercih ettiğiniz müzik uygulamasını birinci kere seçtiğinizde sonraki tüm vakitlerde bunu hatırlayacak. Şirket yeni özelliği şöyle açıklıyor: “TikTok, hem yeni hem de katalog müzikleri keşfetmek için dünyanın en güzel yerlerinden biri olarak biliniyor ve daima olarak akış hizmetlerinde müzik dinlemeyi teşvik eden viral trendler yaratıyor. Yeni Müzik Uygulamasına Ekle özelliği, müzik tutkunlarının TikTok’ta sevdikleri müzikleri keşif anında yakalamalarına ve şarkıyı istedikleri vakit dinlemek üzere tercih ettikleri müzik akışı hizmetine kolaylıkla kaydetmelerine yardımcı olmak için tasarlandı.”

Özelliğin şu an için yalnızca ABD ve İngiltere’deki kullanıcılara sunulduğunu fakat yakında daha fazla ülkeye sunulacağını belirtelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks