Menu

Ubisoft, The Crew Serisinin Birinci Oyununu Kapatıyor

Ubisoft tarafından geliştirilen The Crew yarış serisinin birinci oyunu yakında kapanıyor. Şirket, yarış oyununun çeşitli dijital mağazalardan kaldırıldığını ve çevrimiçi sunucularının 31 Mart 2024’ten sonra kapatılacağını doğruladı. Ubisoft, verilen bu …

admin 3 ayönce 0

Ubisoft tarafından geliştirilen The Crew yarış serisinin birinci oyunu yakında kapanıyor. Şirket, yarış oyununun çeşitli dijital mağazalardan kaldırıldığını ve çevrimiçi sunucularının 31 Mart 2024’ten sonra kapatılacağını doğruladı.

Ubisoft, verilen bu kararın sebebini bir blog gönderisinde ise şu formda belirtti:

“Bunun, oyundan hâlâ keyif alan oyuncular için hayal kırıklığı yaratabileceğinin farkındayız lakin yaklaşmakta olan sunucu altyapısı ve lisans kısıtlamaları nedeniyle bu bir mecburilik haline geldi. Bir oyunu, bilhassa de birincisini kullanımdan kaldırmak hafife aldığımız bir şey değil. Hedefimiz, oyunculara en yeterli aksiyon sürüşlü oyun tecrübesini sunmak ve bunu başarmak olmaya devam ediyor; The Crew 2 ve yakın vakitte başlatılan The Crew Motorfest için yeni içerik ve dayanak sağlamaya devam ediyoruz.”

14 Aralık 2023 tarihinden itibaren The Crew 1, tüm sürümleri ve sanal para ünitesi paketleri dahil olmak üzere tüm çevrimiçi mağazalardan kaldırılacak. Oyunu oynamak isteyen oyuncular oyuna 31 Mart 2024 tarihine kadar erişebilecekler fakat bu tarihten sonra hiçbir platform üzerinden oyuna erişim sağlanamayacak.

Dijital mağazanın geri ödeme kaidelerine bağlı olarak, oyuncular yakın zamanda The Crew‘i satın aldılarsa geri ödeme alma hakkına sahip olabilecekler.

Oyun birinci olarak Ubisoft Ivory Tower tarafından geliştirildi ve Ubisoft tarafından Aralık 2014’te PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC için piyasaya sürüldü. The Crew, oyunculara kalıcı bir açık dünya sunmasıyla büyük ilgi toplamıştı. 2018 yılında ise şirket oyunun devamı olan The Crew 2’yi piyasaya sürmüştü.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks