Menu

Vivo Pad 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo, Pad 3 olarak isimlendirdiği yeni bir tabletin üzerinde çalışmaya devam ediyor. Daha evvel bu tabletle ilgili birtakım ayrıntılar açıklanmıştı lakin lansman vakit çizelgesi hakkında rastgele bir bilgi açıklanmamıştı. Bugün ise sızıntılarıyla tanınan …

admin 1 ayönce 0

Vivo, Pad 3 olarak isimlendirdiği yeni bir tabletin üzerinde çalışmaya devam ediyor. Daha evvel bu tabletle ilgili birtakım ayrıntılar açıklanmıştı fakat lansman vakit çizelgesi hakkında rastgele bir bilgi açıklanmamıştı.

Bugün ise sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station, Pad 3’ün temel özelliklerini ve lansman çizelgesini sızdırdı. DCS’ye nazaran aygıt 3K çözünürlük sunan 13 inçlik LCD ekranla gelecek. Bu ekrana MediaTek Dimensity 9300 yongası ve 80W süratli şarj dayanaklı bir batarya eşlik edecek.

DCS, tabletin 2024 yılının birinci çeyreğinde Çin’de Vivo X100s, X Fold 3 ve X Fold 3 Pro telefonlarıyla birlikte piyasaya sürüleceğini belirtti. Önümüzdeki günlerde aygıt hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağımız kesin. Pekala siz Vivo Pad 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks