Menu

vivo, UEFA EURO 2024 Resmi Ortağı oldu

vivo gelecek yıl Almanya’da düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası UEFA EURO 2024’ün Resmi Ortağı olduğunu ve turnuvanın resmi akıllı telefon sağlayıcısı olarak hizmet vereceğini duyurdu. Tüketici taleplerini odağına alarak profesyonel seviyede …

admin 3 ayönce 0

vivo gelecek yıl Almanya’da düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası UEFA EURO 2024’ün Resmi Ortağı olduğunu ve turnuvanın resmi akıllı telefon sağlayıcısı olarak hizmet vereceğini duyurdu. Tüketici taleplerini odağına alarak profesyonel seviyede fotoğrafçılığı herkes için kolay ve erişilebilir hale getiren ve kullanıcılara aksiyon dolu her anı yakalama imkanı tanıyan teknolojiler ve amiral gemisi akıllı telefonlar sunmayı hedefleyen vivo, UEFA EURO 2024 resmi akıllı telefonu olarak en yeni akıllı telefon teknolojilerini dünya futbol sahnesinde sergileyecek.

Takım çalışmasının ve ortak bir maksat peşinde koşmanın özünü örnekleyen varlıklı bir geçmişe sahip olan futbol, dünya çapında en çok takip edilen spor olarak yerini müdafaaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen spor etkinliklerinden biri olan UEFA Avrupa Şampiyonası, dünya çapında beş milyarın üzerinde taraftar tarafından keyifle takip ediliyor. vivo, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının ilgisini çekmek ve turnuvanın heyecanını paylaşmak için UEFA ile yakın işbirliği içinde çalışacak. İş birliği kapsamında vivo, UEFA EURO 2024 personelini vivo amiral gemisi akıllı telefonlarla destekleyerek aktifliğin başarısına katkıda bulunacak. Taraftarlar, vivo’nun takviyesiyle gerçekleştirilecek etkinlikler aracılığıyla özel bir şampiyona tecrübesi yaşayacak.  Her maç öncesinde dünyanın önde gelen kimi DJ’lerinin performansları ile taraftarların coşkusu daha da artacak, her maçın akabinde vivo UEFA iş birliği ile turnuvanın en güzel oyuncularını kutlamak üzere “Maçın Oyuncusu” merasimi gerçekleştirecek.

2021 yılında vivo, UEFA EURO 2020’nin resmi ortağı olarak taraftarları maçlardaki tezahüratları ve sevinçli anları yakalayıp paylaşmaya teşvik eden bir toplumsal medya kampanyası başlattı. Turnuvanın açılış ve kapanış merasimlerinde taraftarların hazırladığı içeriklere yer verildi. vivo ayrıyeten Avrupa Şampiyonası’nın 60. yıl dönümü nedeniyle UEFA’ya armağan edilen turnuva tarihindeki ünlü anların unutulmaz fotoğraflarını geri yüklemek için tescilli yapay zekâ teknolojisini kullandı. Marka kimi futbol taraftarları tarafından düzenlenen bir toplumsal medya teşebbüsüne cevap olarak şanslı bir taraftarın şampiyonluk finaline yaptığı hayal seyahatine de sponsor oldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks