Menu

Vivo X Fold 3 Pro 2024’ün Birinci Çeyreğinde Tanıtılabilir

Vivo’nun X Fold 3 serisi katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı biliniyor. Serinin sırasıyla X Fold 3 ve X Fold 3 Pro modellerinden oluşması bekleniyor. Artık ise sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station, Vivo X Fold 3 Pro modelinin birtakım …

admin 2 ayönce 0

Vivo’nun X Fold 3 serisi katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı biliniyor. Serinin sırasıyla X Fold 3 ve X Fold 3 Pro modellerinden oluşması bekleniyor. Artık ise sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station, Vivo X Fold 3 Pro modelinin birtakım özelliklerini ve tanıtım tarihini ortaya çıkardı.

DCS, telefonun 2K çözünürlüğü ve 120 Hz yenileme suratını destekleyen bir LTPO OLED ekranla geleceğini belirtiyor. Dış ve iç ekranların her ikisinde de ultrasonik ekran içi parmak izi tarayıcısı bulunacak.

Kamera kurulumunda ise OIS özellikli 50 megapiksellik bir ana kamera başı çekecek. Aygıtın kalbinde Snapdragon 8 Gen 3 yongası yer alacak. Son olarak Vivo X Fold 3 Pro modelinin Vivo Pad 3 ile birlikte 2024’ün birinci çeyreğinde piyasaya sürülmesini beklediğimizi ekleyelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks