Menu

Vivo Y200e Özellikleri Sızdırıldı

Vivo, Hindistan’da Y200e 5G modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kısa müddet evvel yayınlanan bir raporda aygıtın temel özellikleri açıklanmakla kalmamış, birebir vakitte bu ay piyasaya sürüleceği de tez edilmişti. Artık ise telefonun farklı bir …

admin 1 haftaönce 0

Vivo, Hindistan’da Y200e 5G modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kısa mühlet evvel yayınlanan bir raporda aygıtın temel özellikleri açıklanmakla kalmamış, tıpkı vakitte bu ay piyasaya sürüleceği de sav edilmişti.

Şimdi ise telefonun farklı bir versiyonu olan Y200e modelinin özellikleri sızıntılarıyla tanınan Abhishek Yadav tarafından sızdırıldı. Yadav, telefonun 1200 nitlik parlaklığa ve 120 Hz yenileme suratına sahip 6.67 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olacağını söylüyor. Bu ekrana 6/8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla eşleştirilen Snapdragon 4 Gen 2 yongası eşlik edecek.

Kamera cephesinde ise 50 megapiksellik ana kamera, 2 megapiksellik derinlik ve titreşim sensörlerinden oluşan üçlü bir heyetim yer alacak. Ön taraftaysa 16 megapiksellik selfie kamerası var. Son olarak Vivo Y200e modelinin 250 doların altında bir fiyatta satılmasını beklediğimizi ekleyelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks