Menu

Volkswagen, Audi ve Porsche, Tesla’nın Şarj Standardını Kullanacak

Volkswagen (VW), elektrikli araçlarda Tesla‘nın Kuzey Amerika Şarj Standardını (NACS) benimseyen en son araba üreticisi oldu. Bağlı kuruluşlar Audi, Porsche ve Scout Motors, NACS’yi 2025 yılından itibaren Kuzey Amerika elektrikli araçlarında da …

admin 2 ayönce 0

Volkswagen (VW), elektrikli araçlarda Tesla‘nın Kuzey Amerika Şarj Standardını (NACS) benimseyen en son araba üreticisi oldu. Bağlı kuruluşlar Audi, Porsche ve Scout Motors, NACS’yi 2025 yılından itibaren Kuzey Amerika elektrikli araçlarında da uygulayacak.

VW markaları ayrıyeten mevcut model sahiplerine Tesla’nın Supercharger ağından yararlanabilmeleri için adaptörler sağlamayı da düşünüyor. Kuzey Amerika’da 15.000’den fazla Supercharger istasyonu bulunduğunu da ayrıyeten belirtelim. VW’nin elektrikli araçları, Electrify America ve Electrify Canada tarafından işletilen 3.800’den fazla DC süratli şarj noktasına ek olarak bu noktalarda da şarj edilebilecek.

Pek çok araba üreticisinin NACS’yi benimsemesiyle Tesla’nın şarj tahlili fiili bir standart haline geliyor. Hatta GM, Volvo, Polestar, Mercedes, Honda, BMW, Lucid ve öbürleri önümüzdeki birkaç yıl içinde NACS şarjını destekleme kelamı verdiler.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks