Menu

Volkswagen ve Vivo çok kıymetli bir bahiste işbirliğine gidiyor

Alman otomotiv devi Volkswagen ve Çinli teknoloji şirketi Vivo, yeni araba modelleri için değerli bir işbirliğine imza attı.

admin 4 ayönce 3

Volkswagen Grubu’nun yazılım alt kuruluşu CARIAD, yenilikçi akıllı araç ilişki tahlilleri geliştirmek için Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo ile el sıkıştı. İki dev firma, araçlar ve akıllı telefonlar ortasındaki çift taraflı senkronizasyon, araç içi kullanıcı bilgilerinin entegrasyonu ve zeki uygulamaların meselesiz irtibatı üzere alanlarda Ar-Ge çalışmaları yapacak olan Mobil x Mobilite Füzyonu Ortak Yenilikçi Laboratuvarı, yani kısaca M Lab’ı Çin’de kurdu.

Bu iştirak, tüketicilere sıkıntısız ve akıcı bir dijital hareketlilik tecrübesi sunmayı hedefliyor. Ortak laboratuvar, akıllı telefonlarla akıllı otomobillerin birbirleriyle daha aktif bir formda irtibat kurmalarını sağlayacak yeni yazılım ve donanım tahlilleri geliştirmek üzere çalışacak.

Bu sayede kullanıcılar, araçlarını uzaktan denetim edebilecek, akıllı telefonlarından araç bilgilerine ve hizmetlerine erişebilecek ve daha şahsileştirilmiş, rahat bir sürüş tecrübesi yaşayacaklar.

Volkswagen ve Vivo çok değerli bir hususta işbirliğine gidiyor

İş birliği ayrıyeten CARIAD’ın akıllı ilişki alanında bağımsız Ar-Ge yeteneklerini daha da geliştirmesine ve yeniliklerini Çin yerel dijital ekosistemine daha düzgün entegre etmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Vivo’nun araç içi sistemleri esasen Çin’de 160 milyon akıllı telefon kullanıcısına ulaşmış durumda, bu da CARIAD’a geniş ve büyüyen bir kullanıcı tabanına erişim imkanı veriyor.

Vivo’nun lider yardımcısı Zhou Wei, “Tek başına gitmek süratli olabilir, lakin birlikte daha uzağa gidilir” inancındayız. Açık ve iş birliğine dayalı ekolojik bir zihniyetle tüm sanayinin ilerlemesine ve gelişimine katkıda bulunmaya kararlıyız” dedi.

CARIAD ve Vivo ortasındaki bu iştirak, otomotiv dalı için olumlu bir gelişme olarak bedellendiriliyor. Akıllı telefonlarla akıllı otomobilleri bir ortada daha kolay ve daha rahat kullanmayı mümkün kılacak yeni ve yenilikçi akıllı araç ilişki tahlillerinin geliştirilmesine yol açması bekleniyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks