Menu

WhatsApp Android Yedeklemeleri Google Hesabınızın Depolama Alanını Kullanmaya Başlayacak

WhatsApp ve Google tarafından yapılan açıklamalara nazaran, Android’deki WhatsApp sohbet ve medya yedeklemeleriniz yakında Google hesabınızın bulut depolama alanı kotasında sayılmaya başlayacak. Bu değişikliğin önümüzdeki aydan itibaren geçerli olacağı …

admin 3 haftaönce 0

WhatsApp ve Google tarafından yapılan açıklamalara nazaran, Android’deki WhatsApp sohbet ve medya yedeklemeleriniz yakında Google hesabınızın bulut depolama alanı kotasında sayılmaya başlayacak. Bu değişikliğin önümüzdeki aydan itibaren geçerli olacağı belirtiliyor.

Bu, her Google hesabıyla birlikte aldığınız 15 GB varsayılan depolama alanının artık WhatsApp yedeklemeleriniz tarafından kullanılacağı manasına geliyor. Değişiklik önümüzdeki ay beta kullanıcıları için kullanıma sunulacak ve yavaş yavaş Android’deki tüm kullanıcılara yayılacak. Ayarlarda bu değişikliğin ne vakit gerçekleşeceğini söyleyen bir duyuru gösterilecek. Depolama sonunuza ulaşırsanız, gereksiniminiz olmayan öğeleri kaldırarak yedeklemelere devam etmek için yer açmanız gerekecek.

Google, Drive’daki depolama alanınızı yönetmenize yardımcı olacak araçlara da sahip. Buna ek olarak, Google One ile daha fazla depolama alanına sahip olmak da mümkün. Bunu seçerseniz 100 GB için ayda 9,99 TL ödemeniz gerekiyor. Hatta Google, geçiş konusunda kullanıcılarına yardımcı olmak için yakında uygun kullanıcılara hudutlu, tek seferlik Google One promosyonları sunacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks