Menu

WhatsApp Artık Orjinal Kalitede Fotoğraf ve Görüntü Göndermeye Müsaade Veriyor

WhatsApp, iPhone kullanıcılarının iletileşme platformu üzerinden orjinal kalitede fotoğraf ve görüntü göndermesine imkan tanıyan yeni bir seçeneği kullanıma sunuyor. WABetaInfo tarafından tespit edildiği üzere, WhatsApp’ın App Store’daki 23.24.73 …

admin 3 ayönce 0

WhatsApp, iPhone kullanıcılarının iletileşme platformu üzerinden yepyeni kalitede fotoğraf ve görüntü göndermesine imkan tanıyan yeni bir seçeneği kullanıma sunuyor. WABetaInfo tarafından tespit edildiği üzere, WhatsApp’ın App Store’daki 23.24.73 güncellemesine dahil edilen özellik, kullanıcıların artık orjinal kalitede medyayı belge olarak basitçe gönderebilmesini sağlıyor.

Güncelleme, WhatsApp kullanıcılarının medyayı yüksek çözünürlükte yahut HD kalitede göndermesine imkan tanıyan yeni bir özelliğin akabinde geliyor. Bu, hizmetin düşük kaliteli medya paylaşımı sınırlamasını gideren bir gelişme olsa da tekrar de sıkıştırmayı içeriyor.

WhatsApp’ın yeni özelliği fotoğraf ve görüntülerin evrak olarak paylaşılmasına müsaade vererek orjinal kalitelerini koruyarak sıkıştırmayı ortadan kaldırıyor. WhatsApp’ın değişiklik günlüğü, yeni seçeneğin önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını yani çabucak herkese ulaşmayacağını söylüyor.

WhatsApp’ta yepyeni kalitede fotoğraf yahut görüntü göndermek için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • WhatsApp’ta mevcut bir sohbeti açın yahut yeni bir sohbet başlatın.
  • Metin giriş alanının solundaki + simgesine dokunun.
  • Belge’ye dokunup Fotoğraf yahut Video’yu seçin.
  • Göndermek istediğiniz medyayı seçin ve akabinde mavi oka dokunarak onaylayın. Bu özellik kullanılarak gönderilebilecek belgelerdeki sonun 2 GB olduğunu belirtelim.

Bu ortada evraklar gönderildiğinde sohbet penceresinde medyanın ön izlemeleri gösterilmiyor. Alıcı evraklara dokunarak bunları görüntüleyebiliyor.

Diğer taraftan WhatsApp birebir özelliği Android için de test ediyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks