Menu

WhatsApp, Beta Sürümünde İmajlı Sohbetler İçin Müzik Paylaşımı Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp’ın yeni bir Android Beta sürümünde yüksek kaliteli (HD) fotoğraf ile görüntüleri uygulamada Durum güncellemeleri olarak paylaşma ve iOS sürümünde manzaralı sohbetler için müzik paylaşımı özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. WABetaInfo …

admin 3 ayönce 0

WhatsApp’ın yeni bir Android Beta sürümünde yüksek kaliteli (HD) fotoğraf ile görüntüleri uygulamada Durum güncellemeleri olarak paylaşma ve iOS sürümünde manzaralı sohbetler için müzik paylaşımı özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

WABetaInfo, Android v2.23.26.3 için WhatsApp beta sürümünde durum güncellemesi yeniliğinin test kademesinde olduğunu belirtiyor. İletileşme uygulaması aslında kullanıcıların öteki kullanıcılara ve kümelere HD fotoğraf ve HD görüntü göndermesine imkan tanıyor. Medyayı HD kalitesinde yüklemek için WhatsApp Durumu oluştururken çizim düzenleyicide yeni bir “HD” düğmesi görünecek.

WhatsApp Durumu ise Instagram Hikayeler’e benzeri formda çalışıyor ve metin, fotoğraf, görüntü ile GIF içeriğini 24 saate kadar paylaşmanıza imkan tanıyor. Durum güncellemelerini Güncellemeler sekmesinde bulabiliyorsunuz lakin durum güncellemelerini gönderip almak için sizin ve başka kişinin birbirinizin rehberinde olmanız gerekiyor.

iOS v23.25.10.72 için WhatsApp beta, gelecekteki bir güncellemenin kullanıcıların manzaralı sohbet sırasında müzik sesini paylaşmalarına imkan tanıyacağını öne sürüyor. Özelliğin şu an için beta test kullanıcıları için hazır olmadığını da belirtelim. WhatsApp, bu yılın başlarında Android, iOS ve Windows’ta imajlı sohbetler için ekran paylaşımını tanıttı lakin YouTube, Netflix yahut görüntü oyunları üzere paylaşılan içerikler için sese müsaade vermiyor. Geliştirilmekte olan özellik, WhatsApp’ı SharePlay aracılığıyla manzaralı sohbetler sırasında kullanıcıların birlikte sinema izlemesine yahut müzik dinlemesine imkan tanıyan FaceTime’a yaklaştıracak.

WhatsApp’ın yakın vakitte uygulamada kullanıcı isimlerini arama yeteneği üzerinde çalışmaya başladığını da hatırlatalım.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks