Menu

WhatsApp iOS Beta Bir Tema Özelliği Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp, kullanıcıların uygulamanın ana marka rengini değiştirmelerine imkan tanıyan bir tema özelleştirme özelliği üzerinde çalışıyor. WABetaInfo, şimdi test kullanıcılarına sunulmayan yeni tema özelliği WhatsApp iOS Beta 24.1.10.70 sürümünde …

admin 1 ayönce 0

WhatsApp, kullanıcıların uygulamanın ana marka rengini değiştirmelerine imkan tanıyan bir tema özelleştirme özelliği üzerinde çalışıyor. WABetaInfo, şimdi test kullanıcılarına sunulmayan yeni tema özelliği WhatsApp iOS Beta 24.1.10.70 sürümünde tespit etti.

WhatsApp açık/koyu tema ile uyumluluk sağlamanın yanı sıra kullanıcıların sohbet art planını yahut sohbet duvar kağıdını değiştirerek uygulamanın görünümünü ayarlamasına imkan sağlıyor. Uygulamadaki farklı kullanıcılar ve küme sohbetleri için başka duvar kağıtları seçilebiliyor yahut tüm sohbetler için üniversal bir duvar kağıdı da seçilebiliyor. Öte yandan, duvar kağıdını değiştirmek Ayarlar, Sohbetler, Güncellemeler ve Topluluklar üzere ana ekranlara hiçbir şey yapmıyor.

WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran manzarasına nazaran, kullanıcılar simgeler ve rozetler üzere kullanıcı arayüzü öğelerini özelleştirmek için bir renk paleti ortasından seçim yapabilecekler.

Yeni uygulama rengi özelleştirme özelliğinin WhatsApp’ın kararlı sürümünde ne vakit yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Web sitesi ayrıyeten WhatsApp’ın gelecekteki bir güncellemede sohbet balonlarının rengini de değiştirmenize müsaade verebileceğini tespit etti.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks