Menu

Yapılacaklar Listesi Uygulaması Clear 2 Çıktı

Birinci kere 2012 yılında piyasaya sürülen yapılacaklar listesi uygulaması Clear büyük bir güncelleme alarak artık Clear 2 haline dönüştü. Yepyeni uygulamayla tıpkı genel dizayna ve fonksiyona sahip olan uygulama artık daha akıcı liste oluşturma için yeni …

admin 2 ayönce 0

İlk kere 2012 yılında piyasaya sürülen yapılacaklar listesi uygulaması Clear büyük bir güncelleme alarak artık Clear 2 haline dönüştü. Orjinal uygulamayla birebir genel dizayna ve fonksiyona sahip olan uygulama artık daha akıcı liste oluşturma için yeni hareketler, yeni renk temaları, uçtan uca tasarım, güncellenmiş yazı tipleri, alıntı paketleri, ses temaları, uygulama simgesi seçenekleri ve daha fazlasını sunuyor.

Clear’da liste oluşturma ve yönetme değişmedi. Listeye bir öğe eklemek için rastgele bir yere dokunmanız ve öğeyi işaretlemek yahut silmek için kaydırmanız kâfi. Uygulamanın alt kısmına bir dokunuş ise listeye genel bakışa gidiyor ve alttan ikinci bir dokunuş şahsileştirme seçeneklerine, ödüllere, mağazaya ve tamamlanan öğelerin arşivine yönlendiriyor.

Kullanıcılar, listede sınırsız sayıda liste ve öğeye sahip olabiliyor ve uygulamanın kolay tasarımı, odağı gelecek olana odaklıyor. Listedeki öğeler listeler ortasında sürüklenip bırakılabiliyor ve sola yanlışsız süratlice kaydırıp basılı tutmak, saat ve tarih eklenmesine imkan tanıyor. Bir listenin ekran imajını aldığınızda bir paylaşım sayfası açılıyor. Böylelikle içeriğin metin yahut fotoğraf versiyonunu bir arkadaşınızla paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanmak, listeler için eşsiz renkler üzere koleksiyon öğelerinin kilidini açıyor ve sadece uygulamayı kullanmak, kullanıcılara ortalarından seçim yapabilecekleri yeni temalar ve yazı tipleri sağlıyor. Öğeleri işaretlerken, listeye yeni öğeler eklerken ve başka uygulama özelliklerini kullanırken de dokunma ve sesler duyuluyor.

Artık fiyatsız olan uygulamada günlük olarak değişen temalar, yazı tipleri, ses paketleri ve uygulama simgeleri içeren büsbütün isteğe bağlı bir mağaza bulunuyor. Satın alınabilecek kozmetik seçenekler uygulamanın temel fonksiyonlarını etkilemiyor lakin eşsiz özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Clear 2 uygulamasını App Store‘dan fiyatsız olarak çabucak indirebilir yahut hali hazırda Clear kullanıyorsanız güncelleme yapabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks