Menu

Yeni Kuşak iPad Pro MagSafe Şarj Özelliği İle Gelebilir

iPad Pro tabletin 2024 yılında çıkacak yeni kuşak versiyonu MagSafe şarj dayanağı ile gelebilir. MacRumors‘un edindiği bilgiye nazaran, Apple eserleri için mıknatıs üreten şirketleri tanıyan bir kaynak Apple’ın iPad için kablosuz şarj üzerinde …

admin 2 ayönce 0

iPad Pro tabletin 2024 yılında çıkacak yeni jenerasyon versiyonu MagSafe şarj dayanağı ile gelebilir. MacRumors‘un edindiği bilgiye nazaran, Apple eserleri için mıknatıs üreten şirketleri tanıyan bir kaynak Apple’ın iPad için kablosuz şarj üzerinde çalıştığını söz etmiş durumda.

2021 yılında Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın 2022 iPad Pro için kablosuz şarj özelliğine imkan tanıyan cam bir art yüz düşündüğünü söylemişti. Gurman bilhassa Apple’ın iPad Pro için bir MagSafe sistemini test ettiğini söylemişti. 2022 iPad Pro modellerinde kablosuz şarj, cam art yüz ya da kayda kıymet tasarım değişiklikleri yer almadı fakat Apple’ın bu özelliği gelecekteki bir lansman için masaya yatırmış olması mümkün.

OLED ekranlı yeni 11.1 ve 13 inç iPad Pro modellerinin 2024 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Aygıtların bu yenilemenin bir kesimi olarak tasarım güncellemeleri alması bekleniyor. Apple, iPad Pro’nun görünümünü birkaç yıldır güncellemedi. Bu nedenle bir revizyona muhtaçlık olduğu açık.

15W MagSafe şarjı, iPhone’da da olduğu üzere USB-C üzerinden kablolu şarjdan daha yavaş olacabilir lakin Apple aygıt sahiplerine sıkıntı durumlarda daha fazla şarj seçeneği sunabilir. iPad için MagSafe şarjının iPhone stili bir manyetik şarj aygıtından fazla Mac gibisi bir manyetik şarj aygıtını söz etme ihtimali de var.

İddialara nazaran Apple, 2024 iPad Pro lansmanı için daha Mac gibisi bir alüminyum Magic Keyboard üzerinde çalışıyor ve yeni iPad’ler de MacBook Pro’daki tıpkı M3 çiplerini kullanacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks